doğal taş katalogu, mermer katalog, katalog, Q ajans, marble catalog, stone catalog

KURUMSAL KİMLİK

Ticari müessesenizin kimlik karmaşasını yok eden ve oluşumunun gücünü gösteren tüm görsel, yazılı, sesli ürünler bütünüdür. Yani kısaca kurumunuzun görünen yüzüdür.

 

Firmamızda özellikle kurumların markalarının daha etkili kullanılması ve bütünlük teşkil etmesi amaçlanır.

 

Kurumsal Kimlik Çalışması, profesyonel ekiplerimizle hazırlanır.

 

Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir.

 

Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten Kurumsal Kimlik bu sistemin vazgeçilmez öğesidir.

 

Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem, logo'dan ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kağıttan, tabelaya, web sitesinden ambalaj dizaynına, faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.

 

Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır.

 

 

Q AJANS

Hizmetlerimiz

İletişim

Q AJANS Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için bilgisayar destekli  katalog veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınızın oluşması ve bu imajın kalıcılığı açısından çok önemlidir. Bu sayede, sizlere özel tasarlamış olduğumuz kataloglar ile müşterilerinize daha gerçekçi veriler sunabilirsiniz.

 

O.S.B Mah. 1. Cad. OSB İdari

Sosyal tesis alanı No:2/19

Merkez/ AFYONKARAHISAR

 

+90 272 214 63 21

info@qajans.com.tr

Follow Us

Copyright © 2019

Q AJANS