doğal taş katalogu, mermer katalog, katalog, Q ajans, marble catalog, stone catalog

MERMER KATALOĞU

Q AJANS Doğal taş sektöründe birebir renk uyumu veren ürün çekimleri ile fark yaratır.

 

 Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınızın oluşması ve bu imajın kalıcılığı açısından çok önemlidir. Mermer sektöründeki tecrübesi ile birlikte

 

Q AJANS, doğal taşların renklerini kataloglarınıza bire bir yansıtmaktadır. Bu sayede, sizlere özel tasarlamış olduğumuz kataloglar ile müşterilerinize daha gerçekçi veriler sunabilirsiniz.

 

 Kurumsal şirketlerde reklam ve tanıtımın gerekliliği, firmanız için katalog tasarımını vazgeçilmez kılmaktadır çünkü kataloglar elden ele dolaşır ve ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapar. Reklam ve tanıtıma önem veren her firma katalog bastırmayı önemsemektedir. Bu konuda Q AJANS, profesyonel ekibiyle ve 9 yıllık tecrübesiyle sizlerin sektörde öncü olmasına yardımcı olabilmek adına daima hazırdır.

 

mermer katalogu, doğal tas katalogu, mermer çekimi, mermer fotoğraf çekimi,

Bizler Q AJANS olarak, 2010 yılından beri etkin bir şekilde sektörün içinde var olup, doğal taşın ülke için önemini bildiğimizden, işinde son derece tecrübeli ve uzman ekip arkadaşlarımızla, görevimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız çünkü mermer işi hata kabul etmez. Bu sebeple, mermer konusundaki hassasiyetimizle Türkiye’de doğal taş piyasasına gerekli önemi ve katkıyı verirken kaliteden asla ödün vermemekteyiz.

 

Q AJANS ailesi olarak,

 

Kaliteli üretim ve hizmetin, müşteri memnuniyetiyle birleşip başarıyı getirdiğine inanıyoruz ve bu esaslara dayanarak siz müşterilerimize özel tasarımlarla hizmet veriyoruz. Bugün ve gelecekte, mermerin ait olduğu ülkenin özelliklerini ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olup, sektörde reklam kalitesinin simgesi olmaya çalışacağız.

 

Fereranslarımız

Q AJANS

Hizmetlerimiz

İletişim

Q AJANS Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için bilgisayar destekli  katalog veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınızın oluşması ve bu imajın kalıcılığı açısından çok önemlidir. Bu sayede, sizlere özel tasarlamış olduğumuz kataloglar ile müşterilerinize daha gerçekçi veriler sunabilirsiniz.

 

O.S.B Mah. 1. Cad. OSB İdari

Sosyal tesis alanı No:2/19

Merkez/ AFYONKARAHISAR

 

+90 272 214 63 21

info@qajans.com.tr

Follow Us

Copyright © 2019

Q AJANS