doğal taş katalogu, mermer katalog, katalog, Q ajans, marble catalog, stone catalog

RENK AYRIMI

Ofset baskı aşamasına geçmesi için ön tasarım işlemleri tamamlanan ve müşteriden onayı alınan siparişler için renk ayrımı işlemi yapılır.

 

Renk ayrımı; çok renkli bir baskının gerçekleşmesi için orijinal tasarımı oluşturan renkleri, matbaa baskı renkleri olan CMYK ana renklerine ayırma işlemidir

 

 PSO Nedir?

 

Ofset baskı süreci standardı (The ProcessStandard Offset, PSO), ISO 12647-2 nolu baskı standardını baz alarak, "Web" veya "Tabaka" ofset baskı makinelerinde baskı üretiminin, baskı öncesi unsurlarıda kapsayacak şekilde standardizasyonununu sağlayan bir prosedürün tanımıdır. PSO, Almanya Baskı ve Medya Federasyonları, FOGRA ve UGRA işbirliği neticesinde ortaya çıkmış ve uluslararası baskı endüstrisinde geçerlilik kazanmıştır.

Çalışmalarımız PSO Standartlarına uygundur.

Q AJANS

Hizmetlerimiz

İletişim

Q AJANS Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için bilgisayar destekli  katalog veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınızın oluşması ve bu imajın kalıcılığı açısından çok önemlidir. Bu sayede, sizlere özel tasarlamış olduğumuz kataloglar ile müşterilerinize daha gerçekçi veriler sunabilirsiniz.

 

O.S.B Mah. 1. Cad. OSB İdari

Sosyal tesis alanı No:2/19

Merkez/ AFYONKARAHISAR

 

+90 272 214 63 21

info@qajans.com.tr

Follow Us

Copyright © 2019

Q AJANS